Jaki mikser kuchenny wybrać?

Do czego służy mikser kuchenny?

Mikser kuchenny służy do łączenia produktów, np. jajka z mąką, cukrem, itd. Za jego pomocą łączy się składniki, które razem tworzą przepyszne dania, tj. ciasta, desery.

Jaki mikser najlepiej wybrać i kupić?

Oczywiście najlepiej taki, który zabiera mało prądu, jest łatwy w użyciu, ma różne poziomy regulacji mocy, jest trwały i ma dobre opinie. Polecam mikser kuchenny ZELMER ZHM0861S, który jest w zestawie z misą. Możemy miksować produkty ręcznie, czyli samemu poruszając mikserem, ale możemy zamontować mikser nad misą, ustawiamy poziom mocy i mikser sam się porusza w lewo i w prawo, dzięki czemu nasze ręce nie będą nas boleć, a jedynie musimy włączyć i wyłączyć mikser, gdy składniki już się poprawnie złączą. Mikser o modelu podanym powyżej, ma pięć poziomów prędkości, a jego moc wynosi 400 W. Dodatkowo mikser ten ma tryb turbo, dzięki któremu możemy szybciej wykonać daną czynność.

Jakie są ceny takiego miksera?

Ceny ZELMERA zaczynają się od 110 złotych w sklepie Sababis, ale bez misy, kończąc na 249 złotych na Allegro, ale też bez misy. Jesteście pewnie ciekawi czym różnią się te oba miksery, że cena ich różni się aż o 139 złotych? Otóż tym, że w sklepie Sababis nie mamy różnych dodatkowych akcesoriów do miksera, natomiast na Allegro już mamy. W Neonecie, taki mikser kosztuje zaledwie 179 złotych i posiada: stojak z misą, 2 trzepaki, 2 mieszadła, łopatka plastikowa, nasadka miksująca, tarcza przecierająca, kubek miksujący 0.5 l, kubek zwykły. Jak zatem widzimy, w Neonecie mamy najlepszy wybór i warto tam zakupić właśnie mikser, który spełni nasze oczekiwania.

Czy ten model miksera cieszy się powodzeniem wśród jego posiadaczy?

Otóż tak, ponieważ w Neonecie, w którym ten mikser zakupiło dziewięć osób, wszystkie osoby piszące opinię, dały temu produktowi aż pięć gwiazdek. Zatem odpowiedź czy warto kupić taki mikser, jest jedna: TAK!

Podsumowanie, czyli najważniejsze rzeczy jakie powinien mieć dobry mikser

Dobry mikser powinien mieć: regulowany poziom prędkości, akcesoria czyli misę, stojak z misą, akcesoria, powinien zużywać mało prądu i energii, powinien być łatwy w użyciu, ładnie wyglądać, mieć dużo pozytywnych opinii, a także mieć jak najlepszą cenę. Pamiętajmy także, że nie powinno się kupować byle jakiego miksera. Najlepiej popytać się ludzi, czy taki mikser jest dobry, czy się sprawdza w użytkowaniu. Najlepiej spytać się na Facebooku, popytać rodzinę i znajomych. Bo jak to mówią: lepiej się dobrze zastanowić, niż kupić bubel. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *